» Tuning Show Brno 2013

Z bezpečnostních důvodů jsme nuceni zrušit Tuning Autochip Show v Brně, která se měla konat 6. dubna 2013. Na dráze stále leží souvislá vysoká vrstva sněhu, což znemožňuje bezpečných průběh akce. Jednáme o náhradním termínu akce.

V kůži závodníka! Projeďte se vlastním autem po Masarykově okruhu

Připravujeme pro vás nově celý seriál závodů ve sprintech, který bude obsahovat 9 závodů. Započítávat se bude 7 nejlepších výsledků do celkového hodnocení. Závody se pojedou v předepsaných kategoriích, které budou vypsány a v nejbližší době zveřejněny. Po skončení závodní sezóny se uskuteční slavnostní vyhlášení a předání pohárů za rok 2013. 

 Vyzkoušet si vlastní řidičské schopnosti, limity svého vozu nebo pocit závodníků budou moci návštěvníci Masarykova okruhu 14. dubna. 2012. Automotodrom Brno na tento den připravil Den otevřené dráhy a přehlídku tuningu Autochip Tuning Show.


Hotel Motorsport nabízí celkem 18 dvoulůžkových a 6 jednolůžkových pokojů. V ceně ubytování je snídaně. V hotelu je wifi zdarma a malá posilovna. K dispozici je restaurace Race Café Brno s letní terasou a velké parkoviště. Recepce je v provozu non-stop.

Ubytování si můžete rezervovat e-mailem na info@hotel-motorsport.cz nebo přímo z našich webových stránek : http://www.hotel-motorsport.cz/cs/rezervace-hotel.php

Cena za jednolůžkový pokoj se snídaní je 990 Kč, cena za dvoulůžkový pokoj se snídaní je 1590 Kč.