» Tuning Show Brno 2015

Ahoj, doufáme, že se vám na AUTOMOTODROMU v Brně líbilo, bylo to vůbec poprve, kdy se v těchto nádherných prostorách s veškerým technickým a sociálním zázemím, WC, Sprchy, konala taková akce na 2 dny. Není to opravdu jednoduché, na takové rozlehlé ploše organizovat takovou akci. Byli jsme mile překvapeni v pátek, kdy se již po 15.00hod. tvořily fronty u vstupu a první návštěvníci si mohli zaparkovat svá vozidla, na parkovištích, kde byla možnost rozdělání stanů, připojení na el. rozvaděče, prostě vše, co vám jinde nemůžeme nabídnout. Před podiem, byla možnost vystavit své podsvícenéá auta, kdo měl zájem mohl jet po dráze, Noční Spanilou jízdu Celkem vás jelo 53 automobilů.Od 19.00hod probíhala večerní párty s půlnočním Ohňostrojem. Na sobotu, byly připraveny jak měřené, tak volné sprinty a závody do Vrchu, volné jízdy na dráze, soutěž Tuning Total Dip Batlle, Drifty, Drift taxi, ukázky policejních vozů, vrtulník, motokáry,závodní týmy, ukázky hasičských zásahů a spoustu dalšího doptrovodného programu. Děkujeme všem, za slušné chování, a šťastný příjezd domů.

Tuning Show Brno se uskuteční 11. - 12.4.2015

Poprvé bude akce trvat plné dva dny!

Pro návštěvníky v sobotu připraveny Volné Sprinty na dráze, Noční Tuning na Dráze, každý ze soutěžících obdrží speciální samolepku Noční Tuning, budou se počítat auta!

Dále připraven bohatý večerní program, velká taneční párty a ohňostroj!

V neděli od ranních hodin registrace do měřených sprintů SMS, Závodů do Vrchu, Volné jízdy po dráze. Volné jízdy moto nebudou, pouze Sprinty Moto.

Soutěž Total Dip Tuning  Battle, SMS sprinty o Mistra ČR, Drifty, bude postavena Driftovací dráha,  Nejpočetnější Klub, Nejnižší auto srazu, Nejhlasitější výfuk, hod pneumatikou, přetahování lanem a spousta dalších soutěží pro návštěvníky.

Pro děti, nafukovací hrad, Trampolína, Motokáry atd.

V závodech do vrchu se bude soutěžit v následujících kategoriích:

  • Do 1400ccm
  • do 1600ccm
  • do 2000ccm
  • do 2500ccm
  • do 25002ccm
  • do 3000ccm
  • nad 3000ccm

Diesel:

  • do 2000ccm
  • nad 3000ccm

Cestovní vozy kategorie 1.

Rozhodně se máte na co těšit!


 


Hotel Motorsport nabízí celkem 18 dvoulůžkových a 6 jednolůžkových pokojů. V ceně ubytování je snídaně. V hotelu je wifi zdarma a malá posilovna. K dispozici je restaurace Race Café Brno s letní terasou a velké parkoviště. Recepce je v provozu non-stop.

Ubytování si můžete rezervovat e-mailem na info@hotel-motorsport.cz nebo přímo z našich webových stránek: http://www.hotel-motorsport.cz/cs/rezervace-hotel.php

Cena za jednolůžkový pokoj se snídaní je 990 Kč, cena za dvoulůžkový pokoj se snídaní je 1590 Kč.

O místě konání:

Brno je počtem obyvatel i rozlohou druhé největší město v České republice, největší město na Moravě a bývalé hlavní město Moravy. Je sídlem Jihomoravského kraje, v jehož centrální části tvoří samostatný okres Brno-město. Město leží na soutoku řek Svratky a Svitavy a má zhruba 400 tisíc obyvatel, jeho regionální sídelní aglomerace pak má zhruba 800 tisíc obyvatel.

Město je významným střediskem vysokého školství s 33 fakultami třinácti univerzit a dalších vysokých škol s více než 89 000 studenty. V Brně je zákonem zřízeno studio České televize a Českého rozhlasu.

Na Brněnském výstavišti jsou tradičně konány velké mezinárodní výstavy a veletrhy. Rozsáhlý areál výstaviště započal svůj provoz již roku 1928 a dnes je považován také za jednu z kulturních památek města. Největší pořádanou událostí je Mezinárodní strojírenský veletrh. Brno proslulo i coby dějiště velkých motoristických závodů konaných na blízkém Masarykově okruhu, tato tradice sahá do třicátých let 20. století.[12] K nejprestižnějším závodům patří Grand Prix ČR, součást seriálu Mistrovství světa silničních motocyklů. Brno také každoročně hostí mezinárodní přehlídku ohňostrojů Ignis Brunensis, pořádanou od roku 1998. Návštěvnost této události se typicky pohybuje mezi jedním až dvěma sty tisíci návštěvníků každý den jejího konání.