» Tuning Show Brno 2014

V kůži závodníka! Projeďte se vlastním autem po Masarykově okruhu

Připravujeme pro vás pro letošní rok celý seriál závodů ve sprintech SMS - Svaz Motoristických Sprintů, který bude obsahovat 14 závodů. Započítávat se bude 10 nejlepších výsledků do celkového hodnocení. Závody se pojedou v předepsaných kategoriích, nově sprinty motocyklů, které budou vypsány a v nejbližší době zveřejněny. Po skončení závodní sezóny se uskuteční slavnostní vyhlášení a předání pohárů za rok 2014. 

 Vyzkoušet si vlastní řidičské schopnosti, limity svého vozu, motocyklu nebo pocit závodníků budou moci návštěvníci Masarykova okruhu v neděli 6. dubna 2014. Automotodrom Brno na tento den připravil Den otevřené dráhy a přehlídku tuningu, Buggy - rallye show na uzavřené sráze.

Motocykly nepojedou závod do vrchu!

Program:

  • 8:00 - zahájení show
  • 9:00 - volné jízdy na dráze
  • 10:00 - soutěž Show&Shine, dB-drag
  • 10:00 - 12:00 - registrace do měřených sprintů, automobilů - motocyklů, závod do vrchu automobilů
  • 11:00 - 12:00 - volné sprinty automobilů a motocyklů
  • 12:00 - 15:00 - sprinty automobilů, motocyklů, závod do vrchu automobilů
  • 15:00 - 18:00 - volné jízdy
  • 16:00 - vyhlášení výsledků a předání pohárů ve všech soutěžních disciplínách
  • 18:00 - ukončení akce

Hotel Motorsport nabízí celkem 18 dvoulůžkových a 6 jednolůžkových pokojů. V ceně ubytování je snídaně. V hotelu je wifi zdarma a malá posilovna. K dispozici je restaurace Race Café Brno s letní terasou a velké parkoviště. Recepce je v provozu non-stop.

Ubytování si můžete rezervovat e-mailem na info@hotel-motorsport.cz nebo přímo z našich webových stránek: http://www.hotel-motorsport.cz/cs/rezervace-hotel.php

Cena za jednolůžkový pokoj se snídaní je 990 Kč, cena za dvoulůžkový pokoj se snídaní je 1590 Kč.

O místě konání:

Brno je počtem obyvatel i rozlohou druhé největší město v České republice, největší město na Moravě a bývalé hlavní město Moravy. Je sídlem Jihomoravského kraje, v jehož centrální části tvoří samostatný okres Brno-město. Město leží na soutoku řek Svratky a Svitavy a má zhruba 400 tisíc obyvatel, jeho regionální sídelní aglomerace pak má zhruba 800 tisíc obyvatel.

Město je významným střediskem vysokého školství s 33 fakultami třinácti univerzit a dalších vysokých škol s více než 89 000 studenty. V Brně je zákonem zřízeno studio České televize a Českého rozhlasu.

Na Brněnském výstavišti jsou tradičně konány velké mezinárodní výstavy a veletrhy. Rozsáhlý areál výstaviště započal svůj provoz již roku 1928 a dnes je považován také za jednu z kulturních památek města. Největší pořádanou událostí je Mezinárodní strojírenský veletrh. Brno proslulo i coby dějiště velkých motoristických závodů konaných na blízkém Masarykově okruhu, tato tradice sahá do třicátých let 20. století.[12] K nejprestižnějším závodům patří Grand Prix ČR, součást seriálu Mistrovství světa silničních motocyklů. Brno také každoročně hostí mezinárodní přehlídku ohňostrojů Ignis Brunensis, pořádanou od roku 1998. Návštěvnost této události se typicky pohybuje mezi jedním až dvěma sty tisíci návštěvníků každý den jejího konání.